באגי שטח

נודד הירח החדש של קנט סיטי לא היה עומד בקרינה – תנאי הקרינה על פני הירח – אך הוא נועד לעמוד באתרי הבדיקה, הקשוחים כמעט באותה מידה. כלי הרכב המשוטט הירחי (LRV) הוא נווט ארבעה גלגלים מונע סוללה המשמש במשימה של ארגון הסיור הירחי של משרד ההגנה האמריקני (LRO). בנוסף לשימוש בכדור הארץ, ה- LR V ישמש גם במאדים ובתחנת החלל הבינלאומית (ISS).

נבנו ארבעה נודדים ירחים, אחד מהם שימש כחלק חילוף בביטול משימות אפולו אחרות. שלושה הועברו לירח והושארו מאחור, בעוד הרובר הרביעי השתמש ב -18 חלקי חילוף לאחר שהופסק אפולו.

בנוסף לרובוטים

נאס"א הביאה גם רכב רובוטי שנקרא Lunar Excursion Module (LEM) ומודול טיול ירחי. אפולו 15 הייתה המשימה הראשונה עם נווט ירח שאפשר לאסטרונאוטים לטוס הרבה מעבר ל"מודול הירח "ולחקור את פני הירח ואת הירח עצמו. השלב התחתון של הרכב ננטש כדי להחזירו ממסלול הירח לפני השטח. בסופו של דבר, השם "מודול טיול ירח" שונה ל"מודול בודד ", מה שמרמז שעדיין לא היה רכב פול מון (או אפילו נווט).
למידע נוסף בנושא של אקשן מוטורס ובאגי שטח כדאי לבקר באתר artstherapy.co.il

פותח על ידי חברה בשם בראון הנדסה, הרכב מונע על ידי מנוע חשמלי, היה בעל גלגלים גדולים במיוחד עם צמיגי בלון, והוא היה עשוי משילוב של אלומיניום, פלדה, זכוכית, סיבי פחמן, אלומיניום ופלדה .

לאחר סיבוב פרסומי עולמי לסרט, מרכבת הירח הושלכה והוצבה במצב של הזנחה.

לדברי גרנהרדט, נאס"א מכוונת גבוה יותר מאפולו 15 בבחירת אתרי נחיתה מאתגרים יותר ויותר לבחירת אתר נחיתה על פני הירח בתוך עשר השנים הבאות.

לוסיין ג'ונקין

המהנדס הראשי של הרובר, בודק גם רובר בסיס בעל שישה גלגלים שישמש אותו מתישהו בעתיד. בעוד שבנדיקס ובואינג יחדדו את הרעיון והעיצוב של הנחתת, רובר המודל של המבחן הוא חלק ממחקרו של מרשל על גורמים אנושיים, הכולל יכולת של חללי חלל – או אסטרונאוטים – לתקשר עם פני הירח וסביבתו, כמו גם אחרים. בני אנוש. במהלך הפיתוח של הרובוט הזה, נאס"א שקלה להשתמש בו ככלי ירח לא מודפס, בדומה לבאגי הירח של תוכנית אפולו. אסטרונאוט היה מטפס בסולם היציאה מה- LM ומשחרר אסטרונאוט שני על הקרקע, שהיה מטה את הרוברים קדימה ואחורה על צירו שלהם.

המצנח השלישי יתמוטט אם

הוא יתמוטט, אך לא כדי לסכן את האסטרונאוטים, שישלימו את ירידתם אל פני הירח בפחות משתי דקות. מלבד היכולת של הרובר לשחק בסרטים, הצורה האחרונה של נאס"א להובלת הירח היא Lunar Rover, תא לחץ בעל שישה גלגלים הדומה לצוללת ולא למכונית חשמלית. עם זאת, אי אפשר לאסטרונאוטים לעזור לרדת אל פני הירח ללא עזרתו של נווט ירח. לדבריו, 'רובר הירח הוכיח שהוא אמין הרבה יותר מכפי שהיה צפוי להיות.