דרופשיפינג באמזון

כאן תוכלו ללמוד מהו אמזון דרופ שילוח, כיצד להוריד על אמזון וכל הפרטים הקטנים שעוזרים לכם לחזות כיצד הלקוחות שלכם יקבלו את המוצר שלכם ברגע שתתחילו להפיל משלוח באמזון. מדריך זה ידריך אותך ביסודות כיצד לבצע dropshots עם AWS, האם הם יכולים להיות רווחיים וכיצד להתחיל למכור עם הכלי dropshipping עוד היום. אני אראה לך איך להרוויח כסף על ידי מכירה גם באמזון וגם באיביי, עם כמה טיפים וטריקים כיצד להפוך אותו לרווחי. בין אם תבחר להשתמש ב- Amazon dropship או ב- Amazon FBA, כל הגורמים הללו ישפיעו על החלטתך אם להתחיל ב- dropshipping או לא. האם אתה רק מתחיל את העסק שלך ומבולבל לגבי אפשרויות המשלוח השונות העומדות לרשותך גם באמזון וגם באיביי, או בשתיהן?

חלק מהאנשים שניהלו עסקים מצליחים מאוד באמצעות דרופשיפינג באמזון ובאיביי נתקלו בבעיות עם אמזון דרופשיפ ו / או אמזון FBA או שניהם.

מאמר זה עוסק במשלוח זרוק באמזון ובאיביי ונותן כמה טיפים כיצד לעשות זאת כראוי (רק וודאו כי מוצרי איביי לא מופיעים על אריזות אמזון שלכם)

מאמר זה יסקור את היסודות של אמזון Dropship ו / או אמזון FBA, כמו גם כמה מההיבטים המסובכים יותר של dropsHipping אמזון ב- eBay. אם אתה נמצא ב- Dropshooting של אמזון, אתה יכול להשתמש ב- Aliexpress, כלי המאפשר לך לייבא ולסנכרן כמה שיותר מוצרים מ- Aliezpress שלך לחנות באמזון. לאחר שיצרת חשבון מוכר של אמזון על ידי הזנת כל הנתונים הנדרשים, ניתן לבצע את ההזמנות שלך ולסנכרן אותן בין חנויות אמזון ו- Shopify שלך. אז אני יכול פשוט להשתמש ב- ByteStand, אפליקציית משלוח F BA, כדי לייבא את רשומות המוצרים שלי באמזון ל- Shopifying ולשלוח באופן אוטומטי את ההזמנות שלי ל- Shopify להגשמת אמזון.

עם הגמישות הזו

dropsHipping באמזון נותנת לך את החופש למכור כמה שיותר מוצרים שאתה רוצה, וזו דרך נהדרת למקסם את טווח ההגעה של חנות הדרופשיפינג שלך. בעלות על חשבון ספקים מקצועי חשובה לתכונת הדרופשוט באמזון, שכן חשבון ספקים של אמזון מושך מנוי חודשי וכמה עמלות נוספות. ברגע שיש לך את חשבון הספק של אמזון, אתה לא צריך לשלם עמלות לספק, אבל יש לך גישה למימוש אמזון ואת היכולת לשלוח הזמנות ישירות מהחנות שלך.

הגדרת חשבון ספק אמזון וחיבור לחנות המסחר האלקטרוני שלך היא הצעד החשוב הבא לקראת אישור. השלבים שלעיל יעזרו לך להקים חשבון אמזון ב- Shopify ולהתחיל dropshipping בפלטפורמה, או אולי תשכח להתחיל dropshooting.

קורס זה Dropshipping באמזון כולל את כל מה שאתה צריך לדעת על Dropshooting באמזון ומנחה אותך בתהליך מבלי שיהיה לך שום ידע מוקדם על dropsHipping. זה אמור להתחיל אותך, אבל לעולם לא ניכנע לתת לך מידע נוסף כדי להצליח בפריצה לאמזון.

מקווה שהפוסט הזה ייתן לך הבנה טובה יותר של דרופשיפינג באמזון וכיצד להרוויח מזה כסף

אנו מקווים שהטיפים המשותפים במאמר זה עזרו לך לרכוש ידע נוסף על dropsHipping, כגון מציאת ספקים, יצירת חשבון ספקים, אופטימיזציה של רשימת המוצרים שלך והתחלת להרוויח כסף עם dropsHipping באמזון.

לפני שנדון ב- dropsHipping באמזון

בואו נסתכל כיצד הייתם מנהלים dropship אם היו בבעלותכם חנות מסחר אלקטרוני משלכם. אתה לא צריך להיות מהיר וקל להתקנה, במיוחד אם אתה שולח דרך אמזון כי יש לך מלאי משלך או שיש לך את זה, אבל אתה יכול להוציא אוניות ממלאי החנות שלך.

כל שעליך לעשות הוא להשקיע בחשבון מוכר מקצועי של אמזון תמורת 39.99 דולר לחודש ולבחור ספק דרופשיפינג. לאחר שבחרת את הספק שלך והוא מקושר לאתר שלך (עליבאבא, AliExpress וכו '), תוכל לרשום את המוצרים שלך באמזון.

Shopify, לעומת זאת, מאפשרת לך להוסיף רשימות מוצרים של אמזון, אך זה אפשרי רק אם יש לך חשבון ספק של אמזון. Shopify מאפשרת לך להוסיף את אמזון כערוץ הפצה, כך שתוכל להעביר אליה את רשימת המוצרים שלך ב- Shopify.

אם אינך רוצה לשלוח רק לאמזון

תוכל להשתמש בחנות סחר אלקטרוני משלך או ב- eBay. כמו כן, אולי מפתה לחשוב שדרופשיפ מ- Shopify לאמזון יכול להיות כל כך קל, אך זכרו שקשה מאוד להרוויח מכך רווח אמיתי. אם אתה מרוצה מתנאי השימוש שהגדרת באמזון ושמח מרווח הרווח, דרופשיטינג מאמזון ל- Shopifying (או להיפך) עשוי להיות האופציה הטובה ביותר עבורך. יש הרבה אנשים שעושים את זה וזה עובד ממש טוב בשבילם, אז אם אתה לא מעוניין בכך, אתה יכול פשוט לעבור – לשלוח ישירות ל- eBay או לאמזון.

למידע נוסף על דרופשיפינג באמזון ודרופשיפינג – מנשה בטיטו ניתן להעיף מבט ב- menashe.org.il