השכרת כסאות

כשאתם מחפשים חברת השכרת ציוד לאירועים, חשוב למצוא איש מקצוע שיש לו הצעות מצוינות, שאתם אוהבים וסומכים עליו כדי להימנע מלחץ בתכנון היום הגדול. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות אם אתה רוצה לשכור שולחן וכיסא לחתונה.  תקבעו את מדיניות החברה לאשר שהכיסאות יועברו למקום, שתעזרו בהתקנה או שההשכרה תוסר ללא עלות נוספת לאחר החתונה.

אם המקום שלכם מצויד בישיבה

חשבו על השכרה כשהייה של שלושה או חצי יום. יהיה עליכם למצוא מקום לטקס, שעת קוקטייל וקבלת פנים. אם טקס החתונה והקבלה שלך נערכים באותו מקום, בדוק אם אתה יכול להשתמש באותם הכיסאות גם לטקסים וגם לקבלות פנים, ואם ניתן להשתמש בהם לטקסים או לקבלות פנים, אז אתה אמור לראות אותם להשכרה של שניים או שלושה חלקים ביום, למשל לשעות חתונה, קבלת פנים וקוקטיילים. אם טקסי החתונה והטקסים והקבלות שלך מתקיימים באותו מקום ואתם עורכים גם חתונות וגם טקסים או קבלות פנים באותו מקום, עליכם לבדוק האם תוכלו להשתמש בהם ליום אחד או יומיים או אפילו למשך שלושה או ארבעה ימים .

וודאו כי סידור הישיבה תואם את הטון והאווירה של האירוע על ידי קיפול הכיסאות וסידורם במערך המיועד. תוכלו גם להציב כריות בכל סגנון כסא ולסדר אותן על פי סידורי הישיבה שלכם כמפורט בפריסה שלכם.

תוכלו לארגן את מקום החלומות שלכם עם כיסאות

שולחנות, אוהלים ומצעים לפי בחירתכם. אנו מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי לספק לאורחים שלכם ולכינו את המצעים הדרושים לחימר. וודאו שיש לכם את כל החומרים הדרושים לסידור הישיבה כמו כריות, מפות, כיסאות ושולחנות. זכור כי אתה זקוק לשמיכות וכריות אחרות כדי להגן על הכיסאות שלך מפני מכות. כסאות קלים גם מקלים על האורחים להזיז את הכיסאות בעת הצורך. כדי להפחית את עלויות ההשכרה שלך, תוכל להשתמש בסט כיסאות לטקס ולקבלת הפנים, בעוד שחלק אחר של היום מתקיים באותו מקום. אינך צריך לשלם עבור בניית אוהל החתונה או דמי השכירות.

אם ברצונכם לשכור כסאות לבנים, חשוב גם לבקש שינוי צבע, מכיוון שהדבר עלול לגרום לבעיות באיכות הכיסאות.

כדאי גם להקפיד לנקות ולחטא את השולחנות והכיסאות לפני שתחזירו אותם לדירתכם הקודמת או תשלחו אותם להשכרה הבאה. אתה יכול לבחור לאסוף או להוריד את פריטי ההשכרה שלך, או שתוכל לקבל את השכירות אליך במקום ואז לאסוף אותה.

מספר הכיסאות שתוכלו לשכור עבור מקומות הישיבה שהוקצו לכם בדלפק הקבלה מעט קל יותר

אך עדיין תוכלו לשכור כמה תוספות למקרה שמישהו ישפוך יין על הברכיים. אם אתם מתכננים אירוע מקורה רשמי יותר, תוכלו לשכור אוהל גדול לקבלת הפנים או אפילו לשכור את אחד הכיסאות תמורת חמישה עד עשרה אחוזים נוספים כדי למלא את האורחים שלכם ולהבטיח שזוגות ומשפחות יוכלו למצוא מקום בקרבת מקום. לאירוע לשבת, עליכם לשכור כיסא אחד לפחות לכל אורח הנוכחי, כך שהאורחים יוכלו לשבת במסיבה שלהם. עם זאת, אם אתם מתכננים להשתתף באירוע ושכרתם אוהל גדול יותר בדלפק הקבלה, תוכלו לשכור שניים או שלושה כסאות במקום אחד או שניים.

אמנם השכרת כסאות מתקפלים יכולה להיות זולה יותר, אך ניתן גם לשכור כיסויי כיסא לקישוט הכיסאות המתקפלים.

העלות תלויה בסגנון חברת הכיסאות ואתה צפוי למזג את העלות

אם יש לכם תקציב ורוצים לסטות מעט מכיסאות מפלסטיק, זו בחירה טובה. זו יכולה להיות אפשרות במחיר בינוני אם חברת ההשכרה שלך לא מציעה כיסויי כסאות .

קל מאוד לראות מדוע עלויות החתונה מסתחררות

אז שימו לב להצעות המושכות את העין לפני ההזמנה. בדרך כלל זוגות משלמים את מלוא עלות חתונתם, ולא רק את שכר הדירה. וודאו שלחברת ההשכרה, הקייטרינג והמקום היו רשימות אורחים מדויקות בימים שקדמו לחתונתכם והתנהגו נכון. וודאו שספרתם נכון והתנהגו נכון במהלך היום שאחרי החתונה ובמהלך האירוע.