נוודים דיגיטליים

נוודים דיגיטליים הם אנשים שאינם תלויים במיקום, עושים את עבודתם בטכנולוגיה ומנהלים אורחות חיים נוודים. מעולם לא היה עניין רב יותר בנוודות דיגיטלית, אנשים שבוחרים באורח חיים בלתי תלוי, מונע טכנולוגיה, המאפשר להם לטייל ולעבוד מכל מקום בעולם המחובר לאינטרנט. קהילות בינלאומיות ספונטניות הופכות לנורמה, שכן יותר ויותר יזמים מתנתקים מהרשת ובוחרים לחיים רחוקים.

אנשים שאינם תלויים במיקום ומשתמשים בטכנולוגיה

כדי לבצע את עבודתם ולחיות אורחות חיים נוודים יכולים לעבוד מרחוק, לנסוע מרחוק או להיות נוכחים פיזית במטה החברה או במשרד. נוודים דיגיטליים משתמשים באינטרנט, בסמארטפונים, בקול, ב- IP וביישומים מבוססי ענן כדי לעבוד בכל מקום שהם גרים או מטיילים בו. שלא כמו עובדים רגילים מרחוק, הנוטים להישאר במקום אחד ולהתנייד בין בתיהם, בתי הנופש או בתי משפחתם, נוודים דיגיטליים נוסעים מכל מקום לחקור ולעבוד. הקל על העובדים לנסות את אורח החיים הנוודי הדיגיטלי כדי להרוויח הכנסה ולבנות קריירה. כאשר 34% מהעובדים המרוחקים עובדים 4-5 ימים בשבוע מחוץ למשרד, זוהי אפשרות מרגשת אם תפסו את הטיול באג או רוצים להשתחרר מכבלי החיים של 9-5.

נוודים דיגיטליים הם אנשים שמשתמשים בטכנולוגיית תקשורת

כדי להתפרנס ולנהל חיים נוודים. הבסיס לתנועה הנוודית הדיגיטלית הוא עבודה מרחוק, אשר מאפשר לאנשים לבצע את עבודתם מהבית באמצעות האינטרנט. דוגמה למשפחה נוודית דיגיטלית היא אורח חיים נוודים תוסס שבו הורים עובדים מרחוק וכותבים בלוגים וכותבים על הרפתקאותיהם.

אלו אנשים שטיילים בעולם מכיוון של עבודתם באינטרנה t. אינך צריך להשיג עבודה כדי ללמד אנגלית או לערוך סיורים בחו"ל. הם נקראים נוודים דיגיטליים כי קל לאמץ אורח חיים זה.

באמצעות טכנולוגיה מודרנית

הם עובדים בבתי קפה, בתי מלון, חללי עבודה משותפים וספריות עם מחשבים ניידים וסמארטפונים המחוברים ל- WiFi מכל רחבי העולם. נוודים דיגיטליים עובדים לעתים קרובות מבית קפה, מרחב עבודה משותף או מספרייה ציבורית ומסתמכים על מכשירים עם אינטרנט אלחוטי, סמארטפונים ומוקדים ניידים כדי לבצע את העבודה שהם רוצים לעשות. עם נוודים דיגיטליים התלויים כל כך בכלים הדיגיטליים ובאינטרנט לעבודתם, אין זה מפתיע שרובם מבוקשים במקצועות מוכווני טכנולוגיה, עם משרות מובילות כגון תכנות מחשבים, IT, עיצוב אתרים, תחומים יצירתיים, הנדסה, שיווק דיגיטלי ומסורתי.

בעוד שרוב התלמידים והפרילנסרים הם נוודים דיגיטליים

ניתן להשתמש במונח "נוודים דיגיטליים" גם לתיאור אנשים שחיים ועובדים בחו"ל. נוודים מתרגלים צורה של גיאוגרביטראז ', שבה הם נוסעים לאזורים עם שכר נמוך ומרוויחים שכר מתחת לאזור העלות הגבוהה הרווח שבו נמצאת החברה שלהם. ברוב המדינות הנוודים הם דיסקרטיים ואינם לוקחים עבודות מאנשים מקומיים, והרשויות מעלימות עין מעבודתן.

BlueGround עובדת עם בעלי נכסים כדי לסיים חכירות לטווח ארוך, אשר בתורן ניתנות לשכירות גמישה לעובדים נוודים. רוב העובדים בדרך כלל נמצאים יומיים -שלושה בשבוע במשרד ושאר הזמן עובדים מרחוק.

חברת BlueGround, חברת Proptech, מנצלת את הטרנד החדש והמרגש הזה וממציאה מחדש את הדרך בה אנשים חיים ועובדים עם תוכנית הנוודים החדשה של Blueground. אנשים יכולים לחיות את חייהם הטובים ביותר ולעבוד איך שהם רוצים, מתי ואיפה שהם רוצים.

מגיפת COVID 19 הובילה לראשונה למספר רב של עובדים מרוחקים שהפכו לנוודים דיגיטליים שבחרו לעבוד במדינה או במדינה חדשה על מנת לקבל גישה

עלייתה של קבוצה גדולה חדשה של עובדים מרוחקים היא אחד הנרטיבים הדומיננטיים בעולם העבודה המתוקן ב- COVID 19. Airbnb מאמין שאנשים רבים יעבדו לא רק מהבית, אלא גם מחופים, קוטג'ים, בקתות יער, בתים פרברים. ומרכזי ערים יקרות.

חלק מהיעדים הפופולריים בקרב נוודים דיגיטליים כוללים את צ'יאנג מאי בתאילנד

ליסבון בפורטוגל, מדלין בקולומביה, מקסיקו ובאלי בשל יוקר המחייה ואיכות החיים הגבוהה. עם מגע של תרבות, אוכל טעים ומזג אוויר מפואר קל לתהות מדוע כל כך הרבה אזורים באיטליה מנצלים את הקסם של תנועות נוודים דיגיטליות, במיוחד במרכז איטליה, שם מגמת נכסים אחרונה מוכרת ערים ברחבי הארץ תמורת 1,000 יורו לבית.

גורמים שליליים שיכולים להפוך אנשים לנוודים דיגיטליים כוללים סערה פוליטית במולדתם

יוקר המחיה במקום מגוריו ועוד. משרד עו"ד ליטלר פרסם דו"ח בשם "נוודי קוביד העולמיים ועובדים נודדים אחרים", אשר עובדים בטלוויזיה מסיבות אישיות הדן בסיכונים הכרוכים בנוודים דיגיטליים ובאסטרטגיות ותוכניות להפחתתם.

אם אתה מחפש עבודה

גלוש באתרים המציגים עבודות מרוחקות (אנו עובדים עם RemoteCoE) ושאל מעסיקים פוטנציאליים אם תפקיד זה מתאים לאורח החיים הנוודים שלך. עמיתיו של Nomad ישמחו לענות על כל שאלות דחופות שיש לכם בנוגע לאורח החיים החדש שלכם ולתחומים שתרצו לבקר בהם.

Chatzieleftheriou נוסע לעבודה ומתגורר ב -15 ערים ברחבי העולם

כל נקודת המבט של עבודה, טיול ברחבי העולם, חי החלום יכול היה למות במיליון מקומות, אבל החלטתי ללכת לכיוון השני ולהראות את הצד האפל של הנווד הדיגיטלי: האתגרים שאתה מתמודד איתם, המלכודות הרגשיות וה קורבנות חברתיים.