ניקוי מרזבים ופתיחת סתימות

ניקוי מרזבים לפני החורף – כך תבחרו נכון

שמירה על ניקיון המרזבים אינה משימה קשה. אתה רק צריך לבצע כמה שלבים פשוטים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

כיצד לתחזק את מערכת מרזבי הגשם שלך עם עצות התחזוקה הפשוטות הללו

ראשית, אתה צריך לדעת את סוג מערכת המרזבים שיש לך. אם יש לך את מערכת המרזבים המסורתית, קל לתחזק אותה. אתה רק צריך להשיג סולם ולטפס עליו לעבודות תחזוקה. אם יש לך את מערכות המרזבים החדשות יותר, אז יש כמה צעדים נוספים שתצטרך לנקוט כדי לתחזק אותם כראוי.

לאחר מכן, אם המרזבים שלך סתומים עם פסולת ועלים, אז זה הזמן להזמין חברת ניקוי מרזבים לפני שתמשיך עם כל משימות תחזוקה אחרות. אתה יכול להשתמש במגרפה או במפוח כדי להסיר את כל הפסולת מהמרזבים שלך ולוודא שהם נקיים מעלים לפני שתתחיל במשימות תחזוקה אחרות.

מרזב הגשם הוא חלק מכריע מהבית שלעתים קרובות מתעלמים ממנו

אם אתם רוצים לשמור על תקינות הבית שלכם, חשוב לשמור על המרזבים נקיים מפסולת. עקוב אחר הטיפים הבאים למרזב גשם נקי ובריא.

1) נקו את המרזבים באופן קבוע, רצוי פעם בשנה

2) הרחק עלים ופסולת אחרת מהמרזבים

3) נקה כל סתימה או סתימות בהקדם האפשרי

חשוב לשמור על ניקיון מרזב הגשם.

המרזבים נמצאים על גג בית והם משמשים להרחקת מים מיסוד הבית. המרזבים יכולים להתמלא בעלים, זרדים ופסולת אחרת שעלולה להוביל לסתימות או סתימות. אם יש לך מרזב גשם שלא נוקה במשך זמן מה זה יכול לגרום לבעיות בבית שלך. ייתכן שתבחין כי מים מתאגרפים על הגג שלך או מחלחלים למרתף שלך.

הדרכים הטובות ביותר לניקוי מרזבים בבית

שמירה על ניקיון מרזבים חשובה ממספר סיבות. אחת הסיבות החשובות ביותר היא שהוא מסייע במניעת הצפה ונזקי מים. נזקי מים יכולים להיות בעיה מאוד יקרה לתיקון. ניקוי מרזבים חשוב גם מכיוון שהוא מונע מעלים, לכלוך ושאר פסולת להיכנס למרזב ולסתום אותו.

ישנן דרכים רבות ושונות לנקות מרזבים בבית. שתי השיטות הנפוצות ביותר הן שימוש בסולם או שימוש במוט הארכה עם חיבור מברשת בקצהו. הדרך הטובה ביותר לנקות מרזבים תהיה תלויה בתקציב שלך, ביכולות הפיזיות שלך וכמה זמן יש לך לניקוי שלהם.

מרזב הגשם הוא התעלה המפנה מים מהגג אל הקרקע. הוא עשוי בדרך כלל ממתכת, פלסטיק או עץ. ניתן לנקות את המרזב באמצעות מכונת שטיפה בלחץ, אך לא מומלץ לניקוי מרזבים שנצבעו או מצופים בזפת.

ישנן שלוש דרכים לנקות את מרזבי הגשם בבית

1) שכרו חברה שירותי ביובית מקצועית שתנקה את המרזבים שלכם

2) נקו אותם בעצמכם באמצעות מכונת שטיפה בלחץ

3) נקו אותם בעצמכם באמצעות סולם מאריך וכלים

מרזבים עלולים לגרום לנזק חמור אם יישארו מלוכלכים או לא מתוחזקים

שמירה על ניקיון מרזב הגשם חשובה ממספר סיבות. אם המרזבים סתומים, המים יעלו על גדותיהם ויגרמו נזק לביתכם. להלן כמה טיפים לביצוע פתיחת סתימה במרזב:

– הרחיקו עלים ופסולת מהמרזבים על ידי ניקוים לפחות פעם בשנה.

– השתמשו בסולם מאריך כדי להגיע למרזבים גבוהים או כאלו שלא ניתן להגיע אליהם מגובה פני הקרקע.

– בדוק אם יש פסולת במהלך גשמים כבדים, שכן ייתכן שהוא נשטף פנימה עד אז.

– נקו מפלונים בכל שימוש בהם ובדקו אם הם סתומים בפסולת.

המרזבים הם אחד מהחלקים הכי מתעלמים מהבית שלך. הם סוחבים את מי הגשם מהגג ומונעים מהם לפגוע בבסיס, ברצפות ובחלקים אחרים של הבית שלך. מרזבים יכולים גם לעזור במניעת סכרי קרח באקלים קר יותר.

ניקוי מרזב הגשם שלך עם הכלים המתאימים לעבודה

מרזבי גשם חיוניים לניקוז תקין של מי הגשם מהגג. כאשר הם סתומים, לעומת זאת, הם עלולים לגרום לבעיות משמעותיות עם נזקי מים לבית שלך.

כדי לשמור על מרזבי הגשם שלך נקיים, אתה צריך להשתמש בכלים הנכונים לעבודה. הכלים הנפוצים ביותר בהם משתמשים בעלי מקצוע כוללים מברשת בעלת ידית ארוכת בזווית של 45 מעלות ומפוח בעל ידית ארוכה שבאמצעותה ניתן לנשוף עלים ושאר פסולת שהצטברה במרזב.

על מנת לנקות את מרזבי הגשם שלך כראוי, עליך להתחיל בחלק העליון של הגג שלך ולרדת למטה. זה ימנע מכל פסולת ליפול חזרה לתוך המרזב שם היא עלולה להצטבר לאורך זמן ולגרום ליותר בעיות ממה שהיא פותרת.