ספא בחיפה

לא הרבה אנשים יודעים זאת, אך כשרוב האנשים חושבים לצאת לחופשה בישראל, הנמל הראשון שלהם הוא ירושלים או תל אביב. אמנם אני מאוד אוהב לבלות בשוק בערב, אבל אני מרבה לטייל לשוק הפשפשים בחיפה, שעסוק בערב קיץ. המסעדה האהובה עלי בשוק זה היא מסעדה, מקום שהוא אחד המקומות בהם כולם יכולים להיכנס, להירגע, לשתות משהו ולהישאר זמן מה. להישאר בשוק כזה זה כיף כמו ללכת לשם במהלך היום, אם לא יותר.

מסעדת המלון מגישה מאכלי גורמה מהריפוי הטבעי

ואילו הלובי הבלתי פורמלי משקיף על היער וכולל אח עצים ומוזיקת פסנתר חיה. במלון יש גם חדר קריאה גדול עם המגזינים האחרונים, קולנוע גדול יותר בו מוצגים סרטים ברוב הערבים ובר נעים שמציע בדרך כלל happy hour בערבים.

בנוסף לטיפולי הספא בפלמגנו ספא 

אורחי הספא של המלון נהנים מסדנאות בריאות ובריאות הנערכות על ידי מומחים מובילים. המלון מציע מספר חדרי טיפולים ליחיד וזוגות המוקדשים למיטה, וכן מספר חדרי לימוד. במהלך השהייה במלון הספא, ישנו גם חדר כושר גדול הפתוח 24 שעות ביממה ומספר חדרי עבודה המציעים מגוון רחב של פעילויות כמו יוגה, פילאטיס, שיעורי יוגה, עיסויים וטיפולי עיסוי.
עבור פרטים מורחבים על ספא בחיפה מומלץ לבקר ב- flamingospa.co.il

אחרון חביב, חיפה מפורסמת בזכות מוזיאוני האמנות שלה, ואנחנו ממליצים לבקר במוזיאון חיפה לאמנות לפני הביקור. התערוכות המשתנות מתאימות לכל המשפחה, ניתן למצוא פרטים באתר המוזיאון.

הדוח כולל גם ניתוח מעמיק של הספקים והמפיקים המובילים הפעילים בשוק האגרו-לייטים העולמי

היא חולקת את הגורמים המרכזיים המשפיעים על צמיחת שוק זה, כגון גודל שוק, נתח שוק, קצב צמיחה ונוף תחרותי. היצרניות המובילות בדו"ח זה הן החברות שמפיקות את ההכנסות הגבוהות ביותר מבחינת מכירות, מכירות, שולי רווח ונתח שוק בשוק עולמי זה.

כדי לחשב את גודל השוק, הדוח לוקח בחשבון את ההכנסות שנוצרו ממכירת כל מוצר במסגרת דוח זה. זה גם לוקח בחשבון את ההכנסות שמפיקים מוצרים שצפויים להכניס לשוק זה בתקופת התחזית.

האורחים יכולים להגיע לספא שלנו החל מהשעה 9:00 אם כי השעה מעט מאוחרת יותר בשבת. עם זאת, בחירת החדרים אינה זמינה למי שמבלה את רוב שהותם במתקני הבריאות של הספא שלנו. ניתן להזמין שירות הסעות באמצעות שירות מוניות או אוטובוסים משדה התעופה, כמו גם שירות הסעות לספא.