צמח האלוורה

בחלק זה אנו נותנים לכם את כל המידע הדרוש לכם על צמח אלוורה, משמעותו וסמליותו וכיצד לגדל צמח אלוורה בבית. בחלק זה אענה על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר בנושא הטיפול בצמח האלוורה.

באיזו תדירות מושקים את המים וכמה פעמים הם תלויים בטמפרטורת האדמה בה מגדל צמח האלוורה? הנה השאלה הנפוצה ביותר כיצד לטפל בצמח האלוורה והתשובה

היא שכדאי להשקות אותו רק כאשר האדמה יבשה לחלוטין. הדרך הטובה ביותר לטפל בצמחים שלך היא להשקות אותם רק כשהאדמה יבשה לחלוטין או באמצע העונה היבשה.

תנו לצמחי האלוורה הגדולים כמות קטנה יותר של מים והשקו את הצמחים הקטנים לעתים קרובות יותר. באמצע העונה היבשה, אלוורה מתאימה יותר אם תערובת האדמה העליונה מותר להתייבש לפני השקיה.
למידע נוסף אודות אלופירסט ניתן לגשת לאתר artmedicalcenter.co.il

ניתן להשתמש בו בכדי להקל על כוויות שמש וגירויים קלים אחרים בעור, והג'ל מצמח האלוורה מסייע לטיפול בכוויות שמש, למשל. אם יש לך כוויות שמש או כוויות קלות, אתה יכול למרוח אלוורה במקום עם כמות קטנה של מים ומעט שמן.

יש להציב את צמחי האלוורה במיקום בהיר עם שמש ישירה בחודשי החורף

צמח אלוורה הוא בחירה טובה לשבת על חלון הפונה דרומה, מכיוון שהוא מקבל שפע של אור שמש. שמור את צמח האלוורה שלך במטבח או על אדן החלון עם גישה נוחה לג'ל המרגיע באש.

צמחי אלוורה חיים ומשגשגים בתנאים יבשים

אליהם הם מתאימים, כך שדוגמאות בוגרות לא צריכות לחות רבה בתקופה זו. צמח אלוורה יכול לשגשג ולצמוח מספר שנים בתנאים חמים ויבשים, אך הוא נח בחורף. אם יש לך כמות טובה של שמש וגישה טובה למים מתוקים, הצמח שלך יגדל היטב בשנים הקרובות.

צמח האלוורה יכול לסבול הזנחה מסוג זה

אך אין זה אומר שיש להתעלם ממנו לנצח. צמחי אלוורה בריאים לעיתים נדירות סובלים מבעיות במזיקים בחרקים, לכן היזהרו לא לעמוד מעל המים. לפעמים, חרקים וקשקשים עלולים לפגוע בצמח, ויש מזיקים כמו ריקבון שורשים.

למעשה

יותר מדי תשומת לב, במיוחד ללא מים, היא הדרך המהירה ביותר להרוג צמח אלוורה. אין להניח את אלוורה באור שמש ישיר מכיוון שהיא עלולה לשרוף את העלים ולהעניק לצמח מראה מכוער. הקפד להתרגל לשמש המלאה לאט, אחרת אתה יכול לשרוף את העלים שלך. זה די אירוני. אתה לא חושב שעלי אלוורה יכולים לקבל כוויות שמש?

אבל הנה משהו שאתה צריך לדעת

אם העלים של צמח אלוורה משחימים או בוציים, זה יכול להיות בגלל השקיית יתר. אם הם חווים כוויות שמש או שהם סובלים מלחץ סביבתי, הם יהפכו כתומים או כתומים-חומים בעוד כמה ימים. ואם הם משחימים או "דשנים", זה יכול להיות בגלל אור לא תקין, או סימן לחשיפת יתר או תוצאה של יותר מדי אור שמש.

תוכלו פשוט להביא את האלוורה העציצים שלכם החוצה ולתת לו להישאר בשמש או אפילו במקום קריר ויבש במשך כמה ימים.

החדשות הטובות הן שצמחי אלוורה קלים מאוד לגידול וזה ממש לא קשור אליהם

שמירה עליהם אינה טיול בפארק, אך הטיפול בהם יכול להיות פשוט כרגע – לבעלי צמחים או כאלה שנוטים להזניח את צמחיהם. גם אם אתם מכירים את כל צרכיהם, זה עדיין לא קל לכולם, במיוחד לאלה מאיתנו הראשונים להטמיע את עצמנו בצמחים.

ניתן לגדל צמח אלוורה בריא באותו אופן כמו כל צמח אחר – כצמח מקורה. אתה יכול אפילו להטביע את עצמך בצמחים הפנימיים שאתה מגדל, מכיוון שהם עוזרים לנקות את האוויר בביתך.

צמח אלוורה מגיע מהאזורים הטרופיים ולכן נועד לגדול באופן טבעי במדבריות

כמו בתנאים. המצרים כינו אותו "צמח האלמוות" מכיוון שהוא יכול לחיות באדמה ואף לפרוח. זכרו כי אלוורה הוא צמח המתפתח במשך דורות לצמח מוהל מדברי. כך שאם אתם גרים באזור בו האקלים קר, או שאתם רגילים לגדול על מחשופים סלעיים יבשים, עליכם להשקות את הצמח ביסודיות ולעיתים נדירות.

אלוורה

הוא עסיסי, ולכן הוא משאיר את העלים באביב ובקיץ, ובסתיו ובחורף. ניתן להאכיל את צמח האלוורה במים, שאינם דורשים גידול של צמח אלוורה. מוצרים המבוססים על אלוורה ואלנו וראס כגון קרם הגנה, קרם לחות ותחליבים יכולים לשמש אנשים מכל סוגי העור בחורף ובקיץ. אם אתה לא רוצה לייצר צמח משלך או לגדל צמחים, אתה יכול לקנות מגוון מוצרים לסוג העור ולגוון העור שלך או אפילו לעור של אנשים עם מחלות עור שונות.