רוצים לשיפוצים

אם אתם מתכננים למכור את ביתכם במהלך השנים הקרובות, ייתכן שתרצו לשפץ חלק מהבית או את כולו כדי להפיק ממנו את המקסימום כשתוציאו אותו לשוק. אם אתם רק רוצים לעדכן חדר או שניים, להחליף חלק מהרצפות, או אולי לצבוע חלק מהקירות, בהחלט תשקלו לשפץ את הבית הנוכחי שלכם. אם אתה נמצא במדינה עם שוק נדל"ן יקר, אולי תשקול לתלות את הבית ולשפץ. מכירת ביתך הנוכחי וקניית בית חדש יכולה להיות הזדמנות מצוינת לחדש את תיק ההשקעות שלך אם יש לך הון עצמי.
למידע מורחב על רוצים לשיפוצים כדאי לבדוק ב- kablanim10.co.il

אם אתם מתכננים לעבור לכאן בעוד כמה שנים, תרצו להחזיר חלק מעלויות השיפוץ. אתה רוצה להוציא כסף שירוויח כשאתה מוכר את ביתך, אבל אל תוציא יותר מדי מעבר למה שהקונה מוכן לשלם לך.

מומחים מאמינים ששיפוץ מטבח וחדר אמבטיה

הוא אחד הפרויקטים שיביאו לבעלי בתים רווח מקסימלי. על פי דו"ח משנת 2019 של האיגוד הלאומי של תעשיית השיפוץ, סוכני נדל"ן מעריכים שבעלי בתים יכולים להחזיר 59% מעלות שיפוץ מטבח שלם אם הם ימכרו את ביתם. למעשה, מהפך קטן של המטבח שלך יצליח, והעלות יכולה להיות די ממוצעת.

מכיוון ששיפוץ מטבח גדול אורך בדרך כלל מספר חודשים

אנו ממליצים להתקין מטבח חלופי זמני בחדר האוכל, בחדר המשפחה או באזור סמוך אחר של הבית. במידת האפשר, גר בביתך זמן מה לפני ביצוע עבודות שיפוץ. ללא הכנה, תהליך שיפוץ הבית עלול להיות מתסכל מכיוון שבניגוד לבניית בית חדש, לא מתחילים עם דף נקי.

בין הזמן שלוקח לעבודה היומיומית

העלות וההחלטה מה לשפץ קודם, יש הרבה מה לשלוט כשמשפצים כל חדר בבית, שלא לדבר על התיאום שזה דורש עם מעצבי פנים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים. … אבל אם יש לך זמן ומאמץ להתמודד עם פרויקט גדול בעצמך, כמו שיפוץ בית, זה יחסוך לך יותר כסף לאורך זמן. אז כשאתה עובר על רשימת המטלות הארוכה שלך, אתה צריך להחליט אם היתרונות עולים על הזמן והכסף שנדרש כדי לשפץ את הבית שלך. בכל הנוגע לעלות שיפוץ הבית, יצירת תקציב מקובל דורשת תכנית מפורטת ומחקר רב.

פרויקטי שיפוץ כמעט תמיד חורגים מהתקציב

אז אולי כדאי להשקיע את זמן ההשבתה שלך על ידי בדיקה מקרוב של העלויות. לדוגמה, אם אתם מתכננים לשפץ חדר אמבטיה, קחו בחשבון שבין 50 ל-75 אחוזים מעלות הפרויקט יהיו עלויות העבודה. פנייה ישירה לקבלן עשויה להיות טובה יותר עבור עבודתך אם אף אחד מהאמור לעיל אינו חל על השיפוץ שלך. נסו להרכיב את צוות אנשי המקצוע שלכם בתחום השיפוצים לפי הצרכים שלכם, בין אם מדובר בתוכניות אדריכליות או בהיתרים לבחירת אסתטיקה או גימורים, או כל האמור לעיל.

התחל על ידי שימוש בטבלת הערכות עלויות שיפוץ הבית למעלה

ולאחר מכן דבר עם קבלנים כדי לברר את ההערכות המדויקות באזור שלך. לאחר שתבחר קבלן, בקש ממנו לבדוק את תוכנית הפרויקט ואת תקציב שיפוץ הבית שלך כדי לראות אם יש עלויות שאולי התעלמתם מהן. עבוד עם הקבלן שלך כדי להכין רשימה של פריטים לרכישה וציר זמן להחלטה.

מרזבים

מעמדים וגגות יכולים להיראות משעממים כאשר יש נברשות ללולאה, אבל אתה צריך לבנות מתחם יציב אם אתה רוצה שהבית שלך יעמוד בעמידות. אתם משפצים כי אתם רוצים שהבית שלכם יראה יפה יותר וירגיש נוח יותר. עד כמה שזה נשמע מובן מאליו, חשוב להקפיד על בחירות מסוימות, כמו צבעי צבע, שטיחים ומנורות, עד שתבלה קצת זמן בחדר שאתה משפץ. כאשר המטרה העיקרית של שיפוץ היא למכור בית, הבחירות שלך צריכות לשקף את מה שסביר שיעזור במכירה.

על ידי כך שהבית שלך משתפר בהתאם לשיפורים של אחרים באזור שלך

אתה יכול להגדיל את ערך המכירה החוזרת שלך אם זה חשוב לך. ערכו רשימה של מה שאתם אוהבים ולא אוהבים באזור שלכם, כך שכשתתחילו לחפש בתים חדשים, תוכלו לדעת אילו שירותים עשויים לאהוב.

עלות התיקון הממוצעת בארה"ב

היא 46,503 דולר והממוצע של התיקונים והתיקונים עומדים על 150,000 דולר עצום, כך שביצוע זה יכול לחסוך לך כאבי ראש ולהציל את הארנק שלך. הריסת הבית שלך עשויה לא להיות יקרה כמו בנייה מחדש, אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ידי השתתפות בהריסה בעצמך אם תמשיך בזהירות. בנוסף ל-$25,000-$75,000 שבעל בית ממוצע מוציא על שיפוצים בבית, סביר להניח שתתקלו בבעיות אחרות בבתים ישנים. ככלל, סביר להניח שתקבל את ההשקעה שלך בחזרה ככל שתוציא יותר על תיקונים.

אם תוציא יותר

עלות השיפוץ לא תגדל ביחס לערך הבית שלך. לדוגמה, אם הבית שלך שווה $100,000, הסכום המקסימלי שאתה צריך להוציא על שיפוץ מטבח או חדר אמבטיה הוא $15,000. מכיוון שאתם רוצים לשפץ את ביתכם בצורה חסכונית, חשוב להחליט על הדרישות הכלליות / מגבלת עלות. בין אם אתה משלם במזומן, מקבל הלוואה או מבקש הלוואה, תקציב התיקון שלך צריך להיות במסגרת הכספים הזמינים שלך.

העלות המדויקת תהיה תלויה בגודל הבית שלכם

בכמות השיפוץ שתרצו לבצע ובאיכות החומרים בהם נעשה שימוש. עלות השיפוץ תהיה תלויה איפה אתה גר ואיזה שיפוץ הבית שלך צריך. עלויות שיפוץ הבית משתנות בהתאם לתיקונים מבניים או מכניים, טביעת רגל, בעיות בסיסיות, מיקום וחומרים בשימוש. עלות משוערת של שיפוץ למ"ר סוג בית עלות למ"ר דירה $ 75-100 דירה $ 25-40 בית עירוני $ 25-75 חווה $ 10-50 בית עירוני $ 10-35 ויקטוריאני * $ 20-200 היסטורי * תלוי ב * ראה הסעיף הבא עוסק בתיקונים.

שיפוצים בתים בממוצע 10 עד 60 דולר ארה"ב למטר מרובע

אך יכולים לעלות עד 150 דולר ארה"ב למטר מרובע. לפי HomeAdvisor, העלות הממוצעת של שיפוץ בית בשטח של 1,000 רגל מרובע היא 19,000 דולר. העלות הממוצעת של עיצוב הבית כולו היא בין 10 ל-60 דולר ארה"ב למטר מרובע5. לדוגמה, בית שלם מתחת ל-1,000 מ"ר יעלה בממוצע 19,000 דולר לשיפוץ, ובתים בשטח של 3,000 עד 4,000 מ"ר יעלו בממוצע 75,000 עד 100,000 דולר.

כאשר מתקצבים שיפוץ בתים

קל וחסכוני יותר לתעדף פרויקטים לפי חדר ותקציב סביב העלות של כל פרויקט בנפרד. שיפוץ בית ושיפוץ תקציב אם אתם רוצים לקשט בתקציב, זכרו שאתם צריכים מכשירי חשמל, רהיטים, ריצוף ומשטחים. לכן, כשאתם משפצים בית בתקציב, זכרו שאם אתם חוקרים על מנת למצוא את הרהיטים שאתם אוהבים, את הצבע הרצוי או את העיצוב הביתי שאתם רוצים, סביר להניח שתמצאו את רוב האביזרים במחיר משתלם. …