שולחנות להשכרה

כאמור במאמרנו על השכרת כסאות, כאשר השכרת אירועים נאמרת במוקדם או יותר טוב מאוחר יותר. הטרנד הגדול ביותר בחתונות הוא כיום השכרת שולחנות בית חווה לקבלות פנים וארוחות ערב. טרנד חתונות פופולרי נוסף הוא שולחן ההערכה, בו החתן והכלה יושבים יחד בקבלת הפנים, או שולחן ה"מתוקה ".

תלוי במקום, רוב האנשים נוטים להשתמש בשולחנות עגולים המציעים לאורחים פריסה פשוטה לראות ולדבר זה עם זה. כאשר ילדיכם קטנים, כדאי לכם לשכור שולחן עגול כדי לחסוך מקום ולהרגיש יותר כמו שולחן משפחתי מאשר רק שולחן לחתן ולכלה.

נקודת התחלה טובה היא לשכור שולחן קוקטייל ל -10 אורחים ולהתאים את המספר בהתאם לאירוע. התייעץ עם בעל הבית שלך לפני ההזמנה, אך תוכל לאכלס כמה אורחים שתרצה באותו סכום.

כשאתה מחליט איזה סוג שולחן אתה רוצה לאירוע שלך

השאלה הגדולה הראשונה היא אם אתה רוצה שולחן עגול או מלבני. שולחנות נהדרים מכיוון שהם יכולים להתפרס על כל המקום ולמזג אותם לשולחנות ארוכים. אם תבחרו שולחן, עליכם לבחור גם לשכור מצעי שולחן ולצפות לשלם עבור מצעי השולחן והכיסאות ששכרתם. שולחנות ייחודיים כמו שולחנות איכרים הם בחירה טובה לאירועים עם הרבה אוכל ושתייה או לאירוע בלתי פורמלי יותר.

יש אנשים שבוחרים פשוט לתלות את המפה

בעוד שאחרים קושרים אותה בקשת. עם זאת, אני חושב שבחירת פשתן צבעוני יכולה להיות גם דרך מהנה להוסיף צבע לאירוע שלך. קווים לבנים הם הנפוצים ביותר, אם כי קל להשתמש במפיות, פסי שולחן או מרכזי הוספה של צבע.

שולחנות השכירות מועברים לקומת הקרקע ונערמים בבניין האוהל או מובאים אליכם על ידי העובדים כדי לחוות חוויה אמיתית עם כפפות לבנות. השולחן בחווה ערוך והצוות ישתלט עליו בשביל החוויה האמיתית של "הכפפה הלבנה"!

המסירה מתבצעת בדרך כלל יום עד יומיים לפני האירוע, ומסירה ואיסוף אפשרי באותו יום. אנא יידע אותנו אם אתה זקוק לשירות זה מראש ואנחנו זמינים גם בטלפון, SMS, דואר אלקטרוני או דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אם אתם זקוקים לשולחן לאירוע פרטי או אפילו רק לשימושכם האישי

זה הפיתרון לצרכי ההשכרה שלכם. ניתן להשיג שולחנות במגוון גדלים, צורות, צבעים, גדלים וגדלים להשכרה. אם אתם זקוקים לשולחן גדול, שולחן קטן או סתם שולחן פשוט עם כמה רהיטים, אנחנו כאן בשבילכם.
כדי לשמוע מידע בתחום של שולחנות להשכרה נא לבקר ב- gibushon.co.il

יש לנו דירות יפות שגורמות לקבלת הפנים שלך להיראות ולהרגיש נהדר

ויש לנו גם אותך מכוסה. אם אתה רק צריך שולחן וכיסא פשוטים לטקס הסיום שלך, אתה מכסה אותנו. הדבר המסובך בהשכרת שולחן הוא שאתה זקוק לשולחן נוסף, אך ייתכן שלא בהכרח תחשוב עליו. יש לנו מגוון פריטים אחרים שלעתים קרובות דורשים שולחנות נוספים, כמו שולחנות וכיסאות לחתונות, מסיבות ואירועים מיוחדים אחרים.

אם אתם מתכננים להציג עוגה במסיבת יום הולדת או בקבלת פנים לחתונה

יתכן שתצטרכו לשכור שולחן נפרד רק כדי להציג אותה. בעת השכרת מצעים, רצוי להזמין תוספת אחת או שתיים, למקרה שמשהו נשפך. אם האורחים שלכם שותים במהלך האירוע, אל תשכחו להביא תחתיות לשולחן הקפה שלכם.

אם אתם שוכרים שולחן למסיבה

כדאי לכם להתקין שולחנות שיגרמו לאירוע להרגיש בבית. אם אתם מתכננים לשכור שולחן אירועים גדול, עליכם לקחת בחשבון את הפרמטרים הללו לפני ההשכרה. השכרת שולחן קוקטייל אינה קלה כמו השכרת שולחנות אירועים גדולים יותר, מכיוון שלא כל האירועים כוללים מקומות ישיבה לארוחות. לאחר שהחלטתם כמה אורחים להביא למסיבה שלכם, תוכלו להבין כמה שולחנות קוקטייל יש לשכור.

מעצבי פנים רבים אוהבים לשלב בין סגנונות להשכרה

והמלאי הרבגוני שלנו יכול לענות על צרכי האירוע המיוחד שלך. השכרת הכנסים שלנו מתמחה בענף אותו אתם מחפשים ויכולה לעזור לכם בהקמת ביתן שייראה נהדר. אנו מציעים את כל התוספות הדרושות לכם כשיש לכם דוכן בכנס, כמו גם מגוון אירועים ואירועים מיוחדים.

זו חנות עצירה שיכולה לשמש לחגיגות משפחתיות ומקלחות לתינוקות, כמו גם לאירועים מיוחדים כמו חתונות, ימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים.

יש להם אפילו השכרת כסאות שהם פשוט יפים, ואנחנו חושבים שהם שווים ביקור בשכר הדירה – במחירים נוחים. הם מציעים מבחר רחב של כסאות, שולחנות, כסאות וריהוט אחר להשכרה, והם זמינים בגדלים שונים, מקטנים ועד גדולים ובסגנונות שונים.