תרופות סבתא

לאוהבי Vicks VapoRub השואפים אותו כתרופה ביתית להקלה על גודש, שמן אקליפטוס הוא מרכיב הקסם שלך. שמן אקליפטוס יכול להקל על הכאב. שמן אקליפטוס מכיל תרכובת בשם 1,8-cineole, שיכולה לעזור להקל על הכאב.

תערובת זו מסייעת לשיעול ריר ולהקל על הצטננות

שיעול וכאבי גרון. תרופות ביתיות טיפול בשיעול – לשיעול חמור, מערבבים מיץ טולסי עם מיץ שום ודבש. כאשר אתה מוסיף אותו לג'ל הרחצה של תינוקך, זה עוזר להקל על עור יבש ומגרד. אמבט שיבולת שועל. הוספת דייסת שיבולת שועל קולואידית לאמבטיה של תינוקך יכולה לעזור להקל על עור יבש ומגרד.

תרופות ביתיות בדרך כלל מקלים על הסימפטומים של עין ורודה (נקראת גם דלקת הלחמית)

פינקיי ויראלי וחיידקי עלול להתפשט באותה קלות כמו הצטננות. פינקיי הוא גורם נפוץ להיעדרות מבתי ספר ועלול להתפשט במהירות בבתי ספר. מכיוון שחצבת יכולה לחזור על עצמה בילדים לא מחוסנים, חשוב לדעת ש-pinkeye עשוי להיות סימפטום של חצבת.

כאשר מופיעים תסמינים

ישנם טיפולים טבעיים שיכולים לעזור לקצר את משך וחומרת המחלה. זכור שחלק מהתרופות הביתיות יכולות לעזור להקל על התסמינים בטווח הקצר, אך הן אינן מטפלות במצב הבסיסי. אבל כמה תרופות יכולות לעזור להקל על הסימפטומים ולגרום לך להרגיש אומלל. להלן כמה תרופות להצטננות ידועות ומה ידוע עליהן.

פרוביוטיקה יכולה לעזור עם שלשולים הנגרמים על ידי זיהומים או הקשורים לשימוש באנטיביוטיקה

עשבי תיבול יכולים להיות טוניק יומי מצוין כמו גם שימושי כתרופה לעזרה ראשונה. זה נהדר, ויש מדע מאחורי זה, בין אם זה שימוש בוויטמין D. אם יש לך יבלות בעור או משחות לתפרחת חיתולים, דברים רבים יכולים להיות יעילים וניתן להשתמש בהם בבית.

לפעמים מספיקות תרופות טבעיות

לפעמים יש צורך במעט עזרה נוספת. זכור כי תרופות ביתיות לא תמיד בטוחות או יעילות עבורך. ודא שאתה משתמש נכון בתרופות ביתיות. בעוד שלרוב התרופות הטבעיות הללו אין תופעות לוואי חמורות, הן עלולות להזיק אם משתמשים בהן בכמויות מוגזמות. בדוק עם הרופא שלך לפני הוספת צמחי מרפא אם אתה בהריון, מניקה או נוטל תרופות מרשם.

צמחי מרפא פועלים מכיוון שיש להם סגולות רפואיות

אך תכונות רפואיות אלו יכולות לקיים אינטראקציה עם חלק מהמצבים הבריאותיים שלך ועשויות לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות שאתה נוטל. ג'ינג'ר מטפל בכאבים ובחילות. למעשה, ג'ינג'ר יכול לשמש לטיפול בהצטננות, כאבי גרון, בחילות בוקר ובחילות.

סירופ סמבוק *

בעל תכונות אנטי-ויראליות מה שהופך אותו לשימושי עבור הצטננות ושפעת. דבש: תכונותיו של כיסוי הגרון יכולות להרגיע כאב גרון ולדכא שיעול. אכינצאה * – עשויה להפחית את משך תסמיני הצטננות, במיוחד בשימוש ביומיים הראשונים.

תרופה להצטננות בתרבויות רבות, שתיית נוזלים חמים כגון מרק עוף, תה או מיץ תפוחים חם יכולה להרגיע ולהקל על גודש באף על ידי הגברת זרימת הריר. מכשיר אדים או מכשיר אדים מגניב יכול להוסיף לחות לבית שלך, מה שיעזור להפחית את הגודש.

מיץ לימון ומים חמימים יכולים גם לסייע בסילוק פסולת בגוף ולמלא תפקיד בהזנת הכבד. מיץ מלפפון מכיל גם הרבה מים, שעוזרים ללחות ולחות לעור.

חלק מתרופות הצטננות מכילות מרכיבים מרובים

כגון תרופות להורדת גודש ומשככי כאבים, אז אנא קרא את התווית של תרופת ההצטננות שאתה נוטל כדי לוודא שאינך נוטל יותר מדי תרופה. למרות שכל התרופות הללו יכולות לעזור להקל על כאב גרון, ישנן תרופות אחרות שיש להימנע מהן. השתמש בתרופות ביתיות שימושיות אלה להקלה מיידית בכאבי גרון.

בעוד מים מלוחים לא יעניקו לך הקלה מיידית

הם עדיין חומר יעיל להורג חיידקים על ידי דילול ריר והקלה על כאב. גרגור מי מלח – 1/4 עד 1/2 כפית מלח מומס בכוס 8 אונקיות של מים חמימים – יכול להקל זמנית על כאב גרון או גירוד. התרופה הטבעית הטובה ביותר לכאב גרון היא גרגור עם כורכום ומלח. אז גם אם זה עלול לשרוף את עצמו בהתחלה, טיפה של כמה טיפות של רוטב חריף בכוס מים חמים לגרגור עשויה להיות התרופה הנכונה לכאב גרון.

בנוסף, תה מנטה יכול להרדים את הגרון באופן טבעי ולהקל על הכאב. בנוסף לבעיות עיכול וקיבה, כמוסת שמן מנטה או תה יכולים לעזור גם בכאבי ראש, הצטננות ומחלות אחרות. כשהיא הופכת לתה, החילבה עוזרת להגביר את ייצור החלב במהלך ההנקה.
בכדי לקרוא מידע בנושא של תרופות סבתא מומלץ לבדוק ב- trufotsavta.co.il

נראה שאין הוכחות מדעיות חותכות לכך שחומר תזונתי זה יכול למנוע התפתחות של הצטננות

עם זאת, מחקרים מסוימים הראו כי נטילת ויטמין C לפני הופעת תסמיני הצטננות יכולה לקצר את הזמן שלוקח להופעת התסמינים. למרות מחקר מתמשך, חבר המושבעים המדעי עדיין לא דבק בכמה מהתרופות הפופולריות להצטננות, כמו ויטמין C ואכינצאה.

השאלה הראשונה

האם מינון יומי גבוה יכול למנוע הצטננות, הייתה שלילית. קו מחקר אחד מנסה להבין האם מינונים גבוהים, הנלקחים באופן קבוע, יכולים למנוע הצטננות. החיפוש אחר חומר תזונתי זה כתרופה לזיהומים בדרכי הנשימה מתחלק לשני כיוונים.

רתימת כוחם של צמחים הגיונית

תרופות מרשם כמו אספירין, שועל (המשמש למחלות לב) וכמה תרופות לסרטן נגזרות מצמחים. תרופות טבעיות הן נוחות ובמחיר סביר – ניתן אפילו להשתמש בעשבים שוטים מצויים בצמחי מרפא. ב-Common Sense Home, יצרנו ספרייה נרחבת של רפואה טבעית על ידי שיתוף במה שעובד עבור המשפחות שלנו.

אנו ממליצים לך לפנות לטיפול רפואי מקצועי אם אתה מוצא את עצמך מנסה לטפל בתסמינים קיימים ומתמשכים. לחלופין, אם אתה מנסה תרופות ביתיות אבל הן לא עובדות או מחמירות, זה הזמן לראות את הרופא שלך בפעם הבאה.

בהתחשב במגוון הרחב של תרופות ביתיות שעליהן נדבר היום

בין אם זה הצטננות, מצב עור, כאבים או כל דבר קל, אולי אתה חושב על משהו לעשות בבית. אז במקרים רבים זה יהיה בטוח ויעיל לנסות תרופות ביתיות, וכמובן שאני חושב שרוב האנשים היום ניסו אותם בשלב מסוים בחייהם. חוקרים ערכו מאות מחקרים בחמש השנים האחרונות על יעילותן של תרופות ביתיות, אך לא כל הפתרונות הישנים באמת עובדים.