where i can find a fire instructor

מדריך כיבוי אש A (1) נשכר ליחידת המדריכים-מדריכים ב- A Windsor Locks, CT. לתפקיד זה השפעה על בטיחות הציבור והיא חלק בלתי נפרד מתוכנית ההדרכה והפיתוח של שירות הכבאות של וינדזור.

תוכנית ההדרכה של מכבי האש של המדינה מספקת חומרי הדרכה עבור מכבי אש במדינת ניו יורק, ניו ג'רזי וקונטיקט. התוכנית מציעה תכנית הכשרה מוסמכת לכבאים, מועדוני כיבוי, משפחות וחברים של כבאים.

סטודנטים שיסיימו בהצלחה את תהליך ההסמכה יקבלו את תעודת ProBoard לדרישות המדריך I

ההסמכה חייבת להגיע ממתקן הכשרה מוסמך כגון מכבי האש של מדינת ניו יורק או האקדמיה לכיבוי אש בניו ג'רזי. על המשתתפים שיסיימו בהצלחה את תהליך ההסמכה להיות מוסמכים כמדריכי כיבוי אש רשומים (RFI) על ידי התאחדות מדריכי האש הלאומית (NFAA).
למידע נוסף אודות תוכנית הנדסית יש לבדוק כאן: zakilevi.co.il

משתתפים המקבלים הסמכת Pro Board זכאים לתוכנית ההסמכה של איגוד מדריכי האש של מדינת ניו יורק (NFAA). משתתפים המעוניינים לקבל את הסמכת ה- TCFP שלהם יכולים להגיש את אישורי ה- ProBoard לקבלת הדדיות הנציבות.

עובדים שאין להם הסמכת NFPA 1041

II חייבים לקבל אותה תוך 12 חודשים מרגע הגיוס. במקרה זה, על המועמד להשלים בהצלחה את NF PA-1041 של האקדמיה לכיבוי אש מיסיסיפי (חובה). לפני קבלתו לעבודה, על העובד לספק תעודת העסקה בתוך 12 החודשים. מעסיקים עם עובדים שאינם מחזיקים בתעודות NFPA-1141-I ו / או NFBA-1242 – I II ועובדים שאינם בעלי תעודת NFAA 1301-A חייבים להשלים סך של 10,000 שעות הכשרה תוך עשר שנים מהעסקת המעסיק או 12 שנות העסקת עובד חדש. על המועמדים להשלים בהצלחה את תוכנית ההסמכה של מדריכי הכבאות במדינת פלורידה (FSFCP) כמפורט על ידי האקדמיה לכיבוי אש מיסיסיפי (NFpa-941) או את תוכנית הסמכת מדריכי הכבאות של מדינת ניו יורק כמפורט על ידי תוכנית ההסמכה של מדריכי האש בג'ורג'יה לפני או אחרי 12 שבועות של עבודה קודמת או למשך שנה נוספת.

לאחר סיום הקורס התלמידים ייפגשו עם מדריך כיבוי אש של מדריכי כיבוי אש של מדינת פלורידה (FSFCP). אם תסיים בהצלחה את הקורסים, תוכל להשתתף בשיעורי ההסמכה NFPA-1141-I ו- NFBA-1242 – I – II.

ניתן להשתמש בכ- 80 שעות מתוכנית הכניסה להסמכות NFPA-1141-I ו- NFBA-1242-I-II

למרות שלא נדרש, ישנם כלים יקרי ערך שיעזרו לך להתכונן לשיעורים, קורסים ובחינות הסמכה. למרות שלא נדרש, אלה כלים יקרי ערך שיעזרו לך להתכונן לשיעורים, קורסים או בחינות הסמכה. למרות שזה לא נדרש, זהו כלי רב ערך שיעזור לכם להתכונן לשיעורים, קורסים, קורסים ובחינות.

מדריכים באקדמיה לכיבוי אש מציעים גם הכשרה מעשית בנושא בטיחות אש, בטיחות אש, ניהול חירום ובטיחות אש. מאות קטעי וידאו ו- DVD זמינים בערוץ היוטיוב של האש האקדמי, שהוא בחינם לזמן מוגבל.

עבוד עם המורה או ראש הצוות שהוקצה לך בכדי לעמוד בלוח הזמנים של הקורס ולתעד את ביצועי התלמידים במידת הצורך. בהתאם לכישוריך האישיים, ייתכן שתצטרך להשתתף בקורסים כדי להשיג ולהשיג הוכחה בנושא אתה מתכנן ללמוד.

פעל לפי כל ההנחיות והנהלים הנדרשים וכל הכללים החוקיים החלים על הגנה מפני שריפות ומניעת שריפה במתקן שלך. אם יש לך שאלות לגבי אופן הכנסת ההדרכה ליומן האימונים שלך, אנא צור קשר עם פיקוד כיבוי האש הלאומי לקבלת מידע נוסף.

לתחומי השיפוט השונים יש גם כללים משלהם שעליהם על המדריך להקפיד. אם אתה מלמד בתחנת כיבוי אש, מכבי אש או מתקן הגנה מפני שריפות אחר, ייתכן שתצטרך להיות מפוקח.

נבחנת פנייה מיוחדת למועמדים שסיימו הכשרה כשומרי תחנות ולאנשים שהזדמן להם לעבוד בתחנת כיבוי אש

כיבוי אש או כיבוי אש אחר מתקן סיבוב. על בעלי הכיתה הזו להיות בעלי ניסיון של שנה לפחות בתחום הקשור לבטיחות הנדרש למשימה זו. כל הכשרה או ניסיון הקשורים המחליפים את ההסמכה המינימלית חייבים לפנות בכתב למשרד משאבי אנוש במדינת מיסיסיפי בכדי לזהות כל הכשרה ו / או ניסיון הקשורים המדגימים את היכולת לבצע את התפקידים החיוניים של תפקיד זה.

מדריך אש מס '1

הוא הצעד הראשון בהיררכיית המדריכים ובדרך כלל מבצע את רוב ההכשרה. בדרך כלל, על המדריכים להיות בעלי ניסיון של שנה לפחות במערכת הגנה מפני אש. מדריך הכבאות מציע הדרכה ותמיכה לסטודנטים השואפים לקריירה מצליחה בשירותי הכיבוי על ידי העברת כבוד והתלהבות.

ישנם שישה מקצועות בשריפה

המתארים את החובות, האחריות והציפיות של כל תפקיד. ההדרכה צריכה להיות לא רק על שיפור הידע והמיומנויות, אלא גם על אקלים האימונים שקבע המאמן והמחלקה. יחסם עשוי להשפיע על גישתם של המלמדים אותם ועל איכות שיטות האימון והטכניקות הנהוגות בתחום הטכני. תקשורת בכתב, תקשורת עם סטודנטים ויישום שיטות וטכניקות הוראה בתחומים טכניים.